Pioneers in the industry, we offer starter motor connecting unit 286854209924 indica, automotive dual relay (power window relay) 12 v / 24 v 7 pin code no. 66 / 66 a and telco relay 5 pin 12v / 24v plastic body - 2654 5420 4913 / 2608 5450 4901 from India.
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Voltage | 12V |
| Number of Pin | 6 PIN |
| Relay Type | Thermal Flasher Relay |
| Usage/Application | Automobiles |
| Material | nylon |
| Color | blue |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 310 / Piece Get Latest Price
| Number of Pin | 7 PIN |
| Relay Type | Automotive relay |
| Brand | Best Auto |
| Material | nylon |
| Color | Black |
| Voltage | 12V |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Number of Pin | 5 Pin |
| Relay Type | Automotive relay |
| Brand | Best Auto |
| Material | nylon |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 12V |
Minimum order quantity: 100 Piece
Shubhangi (Director)
VMS Autocircuit Microsystems Private Limited
Ground Floor, Plot No. 142, PKT C, Sec 5, Bawana, Dsidc
New Delhi - 110039, Delhi, India